Tube Preamp I

Představujeme vám univerzální, plně elektronkový předzesilovač. Je vhodný jak pro nástroje, jako je elektrofonická kytara, keyboardy, tak pro mikrofony na živé produkce, tak pro nahrávání se studiovým mikrofonem s napájením PHANTOM.


tube_preamp1.jpg, 24kB tube_preamp1.jpg, 24kB

POUŽITÍ

Má linkový výstup, což umožňuje připojení přímo ke koncovému zesilovači, tak připojení k mixpultu přez výstupní sběrnici nebo return.


NÁSTROJE

Pro velmi podstatné zlepšení zvuku nástrojů se dá použít i ke kombům. Nahradí tak nedostatky předzesilovačů v těchto aparátech. Pro hudební nástroje, připojené přímo do mixpultu, Umožňuje nastavení vhodného zvuku a zdůraznění skutečných vlastností nástrojů.


PRO ZPĚVÁKY

Poskytuje až neuvěřitelný dynamický rozsah bez deformace hlasu, způsobené klasickými korekcemi mixpultu a reprodukuje skutečnou barvu hlasu, se všemi harmonickými kmitočty. Jednoduše řečeno, zpívá se přes něho lehce a zdůrazní všechny nuance v hlase interpreta.


NAHRÁVÁNÍ

Má vysokou vstupní impedanci a linkový výstup 600 OHM. Oddělený napájecí zdroj a tak dobré odstupy rušivých signálů. Má dva efektové kanály. Pro studiový mikrofon má napájení Phantom 48 Volt. Limiter s rozsahem do 20 dB umožňuje nezkreslený signál bez přebuzení.


PARAMETRY

Technické specifikace
Vstupní citlivost:3 mV-600 mV
Vstupní impedance:1 M Ohm
Výstupní impedance:600 Ohm
Výstupní úroveň:max. 3 Volt
Kmitočtový rozsah:20 Hz-30 kHz /- 2 dB /
Zdvih korekcí:12 dB
Odstup rušivých signálů:- 70 dB
Napájení:230 V AC-externí zdroj
Vstupy:XLR-mikrofon
Jack-instrument
XLR, Jack – Line
Výstupy:XLR, Jack – Line
Efektové vstupy a výstupy:0 dB, -20 dB , Jack
Rozměry (WDH):210x150x67 mm

MM Phono PreAmp Home Tube PreAmp Double 2